З чого зроблений желатин?

Желатин та веганська альтернатива

Ніколи не замислювалися, з чого зроблений желатин? Або де використовується желатин? Дізнайтеся все, що вам потрібно знати про желатин.

Зміст:


З чого зроблений желатин?

Типовий желатин - це білок, одержуваний кип’ятінням шкіри, сухожиль, зв’язок або кісток водою. Більшість використовуваних матеріалів отримують від корів та свиней. Отже, желатин не є веганським.

Де використовується желатин?

Желатин все ще широко використовується харчовою та косметичною промисловістю. Типовими випадками використання є:

Вживання желатину в косметиці

Використовується в шампунях, масках для обличчя та інших косметичних засобах.

Вживання желатину в їжу

Використовується як загусник для фруктових желатинів і пудингів, цукерок, зефіру, тортів, морозива та йогуртів.

Застосування желатину у фармацевтичній промисловості

Використовується як покриття та як капсули.

Використання желатину у фотографії

Він використовувався в аналоговій фотографії для процесу желатину - фотографічної техніки, при якій желатин використовується як диспергуючий засіб для світлочутливих солей срібла.

Вживання желатину в напоях

Іноді желатин також використовують для очищення вина та пива.

Агар-агар, альтернатива веганському желатину

Агар-агар - це желатин на рослинній основі, що отримується з морських водоростей. Він широко продається у формі пластівців, порошку, бруска та ниток. Його часто використовують у безмолочних та веганських рецептах як стабілізуючий засіб. Він також використовується в безглютенових рецептах як загусник і дуже поживний.

Що таке агар-агар?

Агар-агар - це желеподібна речовина, виготовлена ​​з червоних водоростей, виду морських водоростей.

Різниця між агар-агаром та желатином

Основна різниця між агар-агаром та желатином полягає в тому, звідки вони походять. Тоді як желатини на тваринній основі виготовляються з тварин, агар-агар є веганським, що походить з рослини червоних водоростей. Також, готуючи з агар-агаром, воно потребує різної підготовки. Наприклад, агар-агар потрібно закип’ятити, поки желатин просто розчиниться в теплій воді.

✍️  13 жовтень 2020 р.
Поділіться

Якщо вам сподобалось читати “З чого зроблений желатин?”, вам слід приєднатися до нашого бюлетеня:

Більше статей, які можуть вам сподобатися

Люди, які читають “З чого зроблений желатин?”, також люблять такі статті:

Є цукром веганським?

Цікаво, чи цукор веганський? Хороша новина полягає в тому, що більшість цукру є веганською. Але не все це. Дізнайтеся, який цукор є веганським, і як слід стежити за цукром, який переробляється з тваринами.

Читайте зараз

Веганське періодичне голодування

Незалежно від того, веган ви чи ні, періодичне голодування може мати велику користь для вашого тіла та загального самопочуття. Ось як розпочати і на що слід звернути увагу.

Читайте зараз

Є медовим веганом?

Що таке мед і чому бджоли його виготовляють? Це вегетаріанський мед, і чи існує етичний спосіб, щоб той, хто називає себе веганом, його їв?

Читайте зараз

Веганський інформаційний бюлетень

Ця зростаюча колекція має на меті відповісти на найпоширеніші запитання, які отримують вегани.

Читайте зараз
Перегляньте всі статті